Aktualności :

Karty prezentowe: Allegro, Amazon, CDA Premium, Netfilx !!! 

Razer Gold 100 zł

Dostępność: Zgodnie ze stanem bazy podanej poniżej w opisie
Wysyłka w: 2 minuty
Cena: 100,00 zł 100.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Razer Gold 100 zł - Karta podarunkowa

Cyfrowy kod do wirtualnych płatności w grach poprzez platformę Razer Gold o wartości 100 zł.

Razer Gold jest produktem przedpłaconym dedykowanym dla wielbicieli gier komputerowych.  Służy do kupowania gier, dodatków do gier, platform z usługami rozrywkowymi etc. i jest  akceptowany przez setki wydawców gier i platform. Na całym świecie korzysta z niego ponad 178 milionów wielbicieli gier.

Idealny prezent dla każdego gracza. Kupując ten produkt, możesz podarować komuś dostęp do tysięcy gier, dodatków, czy serwisów rozrywkowych. Oferta Razer jest niezwykle bogata, więc każdy znajdzie tam coś dla siebie.

To ujednolicone wirtualne środki dla graczy na całym świecie. Użyj Razer Gold, aby kupować gry i zawartość w grze, aby uzyskać więcej korzyści - w tym punkty Razer Silver za wykonywanie płatności przez Razer Gold. Możesz dokonać zakupu za pomocą Razer Gold w ponad 3000 gier i treści rozrywkowych. Zacznij od zakupu Razer Gold już dziś. Każdy wydatek w Razer Gold daje Ci Razer Silver, jedyny program lojalnościowy dla graczy.

Razer Gold to jedyne wirtualne środki, które są neutralne we wszystkich grach i zapewniają większy zwrot z każdej wydanej złotówki. Razer będzie stale pomagać swoim użytkownikom w wyszukiwaniu najlepszych ofert i ekskluzywnych ofert. Ostatecznie gracze będą mogli utrzymywać tylko jedno konto, aby zaspokoić wszystkie swoje potrzeby związane z różnymi grami i platformami rozrywkowymi.

Jak skorzystać?

  • Załóż konto Razer Gold, 
  • Przy zakupach lub płatnościach na swojej platformie, w swojej grze, wybierz formę płatności Razer Gold.
  • Skorzystaj z kodu by dokonać opłaty. Jeśli płatność jest w innej walucie, w ramach Europy, system dokona przeliczenia po kursie.
  • Możesz dokonywać zakupów w innych walutach europejskich, Razer Gold przeliczy Twój kod i poda przelicznik.

Informacje uzupełniające:

  • Niewykorzystane środki, zostaną do wykorzystania w ramach kodu na następny raz.
  • Możesz dokonać płatności kilkoma kodami.
  • Możesz użyć kodu wielokrotnie, do czasu wyczerpania.
  • Jeśli nie użyjesz kodu przez kolejne 12 miesięcy, pobrana może być opłata miesięczna za utrzymanie kodu.
  • Wraz z kodem, podana będzie jego data wystawienia, miej to na uwadze jeśli nie zamierzasz użyć w najbliższych tygodniach/miesiącach. 

Oryginalny produkt z autoryzowanej i oficjalnej dystrybucji. Kupujący akceptuje warunki platformy Razer Gold, https://gold.razer.com/eu/en/legal/terms

W przypadku gdyby stan wskazywał brak dostępności, uzupełnienie zajmuje zazwyczaj kilka minut w porywach do max paru godzin (zależy od pory doby)

 

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl