Aktualności :

Karty prezentowe: Allegro, Amazon, CDA Premium, Netfilx !!! 

Pytania i odpowiedzi

Najczęściej zadawane pytania:

Q: Jaki jest czas wysyłki  kodów ?
A: Jeśli wskazania w opisie, podają dostępność (ilość kodów), kod wysyłany jest w ciągu kilkudziesięciu sekund od otrzymania płatności. Z reguły jest to około minuta.

Q: Czy kody są dostępne ?
A: W opisie każdego przedmiotu, jest podany wskaźnik liczby dostępnych kodów w danej chwili. Taka ilość jest dostępna do natychmiastowej wysyłki. Jeśli chcesz więcej, najlepiej skontaktować się bezpośrednio i zapytać o czas realizacji większej liczby.

Q: Jaką mam pewność, że kody będą działać ?
A: Sprzedawane kody są tylko z oficjalnych dystrybucji, legalne, bez żadnych kombinacji czy przekrętów jak w zagranicznych firmach, sprzedających w Polsce, gdzie .sprawa opiera się na kombinacjach podatkowych.

Q: Jaką mam pewność bezpieczeństwa jako kupujący ?
A: Polska firma = polskie prawo, przepisy, kodeksy. Jako polska firma, podlegam pod wszystkie przepisy i ustawę o prawach konsumenta i wszystkie prawa konsumenta, przysługują automatycznie kupującym. Nie masz takich uprawnień jeśli kupujesz w zagranicznych firmach albo u osób prywatnych.

Q: Co w przypadku problemów z kodem ?
A: Przede wszystkim należy się upewnić czy nie było błedu przy przepisywaniu. Staram się by kody były w większości w wersjach cyfrowych, że wystarczy tylko skopiować i wkleić, jednakże niektóre dystrybucje i formy, powodują że część oferty jest w postaci skanów, przy nich szczególnie należy zwracać uwagę na litery i cyfry. Przy każdej transakcji, otrzymasz link do formularza reklamacyjnego, z reguły to najszybsza droga i najprędzej mogę sprawdzić, w czym jest problem jeśli wystąpi. Nie mam zwyczaju przeciągać reklamacji, możesz liczyć na szybką i fachową pomoc, z reguły w ciągu minut, lub godzin, zależy od pory dnia i czego sprawa dotyczy..

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl