Aktualności :

Karty prezentowe: Allegro, Amazon, CDA Premium, Netfilx !!! 

Fifa 20 PS4 - 2200 Fifa Points

Dostępność: Zgodnie ze stanem bazy podanej poniżej w opisie
Wysyłka w: 2 minuty
Cena: 97,00 zł 97.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Pakiet FIFA 20 ULTIMATE TEAM

2200 FIFA POINTS (Wymagana pełna wersja gry)

Wykorzystaj punkty FIFA Points do otwierania paczek i wzmacniania swojego zespołu Ultimate Team.

BUDUJ – Wybieraj spośród tysięcy piłkarzy. Postaw na swoich ulubieńców, lub dobierz zawodników pasujących do Twojego stylu gry.

ZARZĄDZAJ – Otwieraj paczki lub kupuj nowych zawodników na rynku transferowym i dokonuj roszad w składzie, w poszukiwaniu jak najsilniejszego i jak najlepiej zgranego zespołu.

RYWALIZUJ – W najpopularniejsztm trybie gry EA SPORTS FIFA możesz grać lokalnie lub online!

  • 1-22 graczy
  • Rozdzielczość 720p, 1080i, 1080p
  • Wibracje DUALSHOCK4: obsługiwane
  • 50GB miejsca na dysku
  • Wielkość pliku zapisu: 100MB

 

Punkty pochodzą z legalnej, oficjalnej dystrybucji i niczym nie ryzykujesz.

Wersja na polski rynek. 

Zestaw zawiera:

  • Kod do gry FIFA 20

Platforma:

  • Playstation 4

*WYMAGANA GRA FIFA 20 NA PS4 (SPRZEDAWANA OSOBNO), WSZYSTKIE JEJ AKTUALIZACJE, POŁĄCZENIE Z INTERNETEM I KONTO EA. W BELGII PUNKTY FIFA POINTS NIE SĄ DOSTĘPNE. Electronic Arts Polska sp. z o.o. 02-672 Warszawa, Domaniewska 34A, Polska.

W przypadku gdyby stan wskazywał zero, uzupełnienie zajmuje zazwyczaj kilka minut w porywach do max paru godzin (zależy od pory doby)

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * 

Wydawca kodu kuponu: firma Sony Interactive Entertainment Network Europe Ltd (zarejestrowana pod numerem 06020283), z siedzibą pod adresem 10 Great Marlborought St., Londyn, W1F7LP, Wielka Brytania. Kod może zostać zrealizowany wyłącznie u wydawcy przez użytkowników, którzy mają konto PlayStation Network zarejestrowane w Polsce. Zastosowanie mają warunki świadczenia usługi, polityka prywatności, warunki korzystania z kodu kuponu, warunki użytkowania oprogramowania oraz dodatkowe warunki dotyczące treści/usług. Więcej informacji na stronie www.playstation.com/legal/PSNTerms.

Jeżeli nie akceptujesz tych warunków, nie dokonuj zakupu. Użytkownik musi mieć ukończone 7 lat, a jeśli nie ukończył 18 lat, musi także mieć zgodę rodziców aby utworzyć konto. Aby zrealizować kod kuponu do zakupu lub uzyskania treści/usług objętych ograniczeniem wiekowym, użytkownik musi być w odpowiednim wieku. Z funkcji wieloosobowej gry online w PlayStation4 (jeśli jest dostępna w danym materiale/usłudze) mogą korzystać tylko ci użytkownicy, którzy mają aktualnie opłaconą subskrybcję PlayStationPlus. Wymagane jest posiadanie systemu PlayStation3, PlayStationVita, PlayStation4 lub innego kompatybilnego systemu firmy Sony, a także działającego łącza internetowego. Opłacenie szerokopasmowego połączenia z internetem, leży w gestii użytkownika. Kodu kuponu nie można wymieniać na gotówkę, sprzedawać ani wymieniać na cokolwiek innego. Kod nie zostanie wymieniony w przypadku jego zgubienia, kradzieży lub wykorzystania bez Twojej zgody. Kod można zrealizować tylko raz.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl